-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2024-12-27-009285-a
Завершена
2 758 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 790.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 790.00 UAH
Номер:
9a314c722bb9448b849fe142ed848a80
Внутрішній номер закупівлі:
23895419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-27-009285-a
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михальова Ольга Юріївна +380532510476 mihalyova.o@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 758 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.12.2024 15:05 - 04.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.12.2024 15:05 - 07.01.2025 13:00
Період кваліфікації:
07.01.2025 13:00 - 13.01.2025 16:29
Період завантаження договору:
19.01.2025 00:00 - 29.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 758 000.00 Кабелі та супутня продукція