-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
2 758 000.00
UAH
Номер:
66c9dcf5d6324fe19b9c56a68f0f0a11
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-27-009018-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03338030
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул.Польська,2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 758 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
27.12.2024 13:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабель
Кількість
9090 метр
Період постачання
до 31.12.2025
Провід
Кількість
9835 метр
Період постачання
до 31.12.2025
Кабельні наконечники
Кількість
1268 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Гільзи кабельні
Кількість
120 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 758 000.00 UAH