-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2024-12-27-009018-a
Завершена
158 249.52
UAH з ПДВ
Номер:
6677b00c87dd4b0985154082a193e3aa
Внутрішній номер закупівлі:
23895105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-27-009018-a
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова", 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чередніченко Тетяна Василівна +380459640394 fin_vcpri@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
З метою якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, та/або спрощеної закупівлі, та/або рамкової угоди для закупівлі електричної енергії та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, з підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу, і укладення договору.
Очікувана вартість:
158 249.52 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
14535 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Контактна особа:
Гулий Андрій Сергійович 0506304671
-
Адреса:
Україна, м. Київ
Ціна пропозиції
158 249.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2024 14:59
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9073cbb9208e47c0ab1897e6c7ced81b
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-27-009018-a-b1
Постачальник:
Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Адреса:
Україна, м. Київ
Номер договору:
2712
Сума договору:
158 249.52 UAH з ПДВ
Сума договору:
131 874.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
27.12.2024 00:00
Статус:
Підписаний