-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія)
Оголошено тендер
158 249.52
UAH
Номер:
5c58e63f56484ecab9821508573031ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-23-003811-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова", 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова", 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
158 249.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (Код ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія)
Примітки:
Підстава для здійснення закупівлі: підпункт 5 пункту 13 Особливостей: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
23.12.2024 10:17
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, та/або спрощеної закупівлі, та/або рамкової угоди для закупівлі електричної енергії та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, з підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу, і укладення договору.
-
Дата публікації:
23.12.2024 10:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума158 249.52 UAH