-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Аміачна селітра
Тендер Prozorro UA-2024-12-24-004099-a
Торги не відбулися
1 122 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 220.00 UAH
Номер:
dbb93f34102f43db8c90f9e94af6e355
Внутрішній номер закупівлі:
23838054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-24-004099-a
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 122 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.12.2024 10:29 - 29.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2024 10:29 - 01.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 122 000.00 Аміачна селітра