-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аміачна селітра
Оголошено тендер
1 122 000.00
UAH
Номер:
c717f50d606947488526492f26ed0706
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-24-004364-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 122 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аміачна селітра
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.12.2024 10:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аміачна селітра
Кількість
60 тонна
Період постачання
до 15.02.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 122 000.00 UAH