-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-020497-a
Торги не відбулися
2 143 956.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 719.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 719.78 UAH
Номер:
f4b76b8033694d798c71895d2131ce64
Внутрішній номер закупівлі:
23831344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-23-020497-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Космацької сільської ради Косівського району Івано - Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41274250
-
Адреса:
78640, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с.Космач
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Палійчук Микола Петрович 380977866206 mariaboiko.oiau@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 143 956.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2024 17:42 - 28.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2024 17:42 - 31.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
31.12.2024 16:01 - 03.01.2025 16:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 143 956.40 ЄЗС ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)