-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Оголошено тендер
2 143 956.40
UAH
Номер:
b71ca35fe14e4ef89a369b16c1931f4b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-23-025353-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Космацької сільської ради Косівського району Івано - Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41274250
-
Адреса:
78640, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с.Космач
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Космацької сільської ради Косівського району Івано - Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41274250
-
Адреса:
78640, Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с.Космач
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 143 956.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ЄЗС ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ:
2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування:
23.12.2024 17:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 143 956.40 UAH