• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

2 400 314.05 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 001.57 UAH
Номер: 5c2732009fdc4d8e92f5b673ef1269da
Внутрішній номер закупівлі: 23828370
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-23-018075-a   
Замовник: МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
Контактна особа: Євгенія Молчанова +380482349067 eugenia_mlchnv@ukr.net http://mrcodeskyi.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 400 314.05 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.12.2024 16:23 - 28.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 23.12.2024 16:23 - 31.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 400 314.05 Природний газ