-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
2 400 314.05
UAH
Номер:
dfaece8b59094425962538785303ae4a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-23-021772-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 400 314.05 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
23.12.2024 16:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
145 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Сума2 400 314.05 UAH