-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розпломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи), Пломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-012657-a
Завершена
269.46
UAH з ПДВ
Номер:
6ee4838f1b4a4470ad4666727aa77418
Внутрішній номер закупівлі:
23823644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-23-012657-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20098076
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Трибіда +380673027256 tet-tribida@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Пунктом 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли (підпункт 5) - коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Очікувана вартість:
269.46 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розпломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Пломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339012
-
Контактна особа:
+380432618987
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Київська будинок 173
Ціна пропозиції
269.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2024 14:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
33c141df11c34b6db4afb5cd317e2935
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-23-012657-a-c1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Київська будинок 173
Номер договору:
14104
Сума договору:
269.46 UAH з ПДВ
Сума договору:
224.55 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
23.12.2024 14:34
Статус:
Виконаний