• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Розпломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи), Пломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)

Оголошено тендер

269.46 UAH
Номер: 28b392554f134769b5ffc771cd212c1b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-23-015159-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 269.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розпломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи), Пломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)
Примітки: Пунктом 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли (підпункт 5) - коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 23.12.2024 14:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Розпломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)
Код ДК 021:2015: 50411100-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників води
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Пломбування одного лічильника холодної води, встановленого у приміщенні (юридичні особи)
Код ДК 021:2015: 50411100-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування лічильників води
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума269.46 UAH