-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-23-011341-a
без розподілу
Завершена
1 150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 750.00 UAH
Номер:
84ccca3755194282b3d106826047e0ca
Внутрішній номер закупівлі:
23822290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-23-011341-a
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нежурко Юлія Іванівна +380612260963 labor_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2024 14:05 - 28.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2024 14:05 - 31.12.2024 00:00
Аукціон:
31.12.2024 11:59 - 31.12.2024 12:22
Період кваліфікації:
31.12.2024 12:22 - 02.01.2025 10:19
Період завантаження договору:
08.01.2025 00:00 - 18.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 150 000.00 Електрична енергія