-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 150 000.00
UAH
Номер:
a6a92e0d5bc54101844cdc06bce17887
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-23-013510-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
без розподілу
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв
Дата опублікування:
23.12.2024 13:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
130000 кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 150 000.00 UAH