-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (з розподілом)
Тендер Prozorro UA-2024-12-20-016966-a
Завершена
898 319.95
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 491.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 491.60 UAH
Номер:
8d59fb51829940e6a1c8dc23aafa384c
Внутрішній номер закупівлі:
23799644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-20-016966-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Захарова +380675670373, +380675670373 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
898 319.95 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2024 15:26 - 25.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2024 15:26 - 28.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
28.12.2024 00:00 - 30.12.2024 16:40
Період завантаження договору:
05.01.2025 00:00 - 15.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴898 319.95 Електрична енергія (з розподілом)