-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (з розподілом)
Оголошено тендер
898 319.95
UAH
Номер:
00de3779a12d4ba196b2a20347f4b026
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-20-020780-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
898 319.95 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (з розподілом)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.12.2024 15:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума898 319.95 UAH