• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

«Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хлібопродукти)

Завершена

430 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 150.00 UAH
Номер: dec47229a3e748f49296abebb95195e2
Внутрішній номер закупівлі: 23793340
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-20-010244-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради
Контактна особа: Копка Алла Михайлівна +380974750058 kopka022@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 430 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.12.2024 12:54 - 25.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 20.12.2024 12:54 - 28.12.2024 00:00
Період кваліфікації: 28.12.2024 00:00 - 30.12.2024 12:04
Період завантаження договору: 05.01.2025 00:00 - 15.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴430 000.00 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хлібопродукти)