• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хлібопродукти)

Оголошено тендер

430 000.00 UAH
Номер: 3456060a8bbf44e9a276d1e5a535fe86
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-20-010005-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради
Очікувана вартість: 430 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хлібопродукти)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.12.2024 11:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума430 000.00 UAH