• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія ПОН

Завершена

79 514.84 UAH з ПДВ
Номер: 933b1664102d40c08af82704386782c4
Внутрішній номер закупівлі: 23792693
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-20-009583-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) - КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана Духаніна +380668377472 tenderlife@ukr.net https://dnz30.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування: Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи» - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону. Закупівля без використання електронної системи проводиться на підставі п.2 ч.7 ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі" та відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 №1178 (пп. 6 (5) п. 13). Відповідно до абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання для укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу. Відповідно до підпункту 3.4.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 (далі — Правила ринку), ПОН надає послуги з постачання електричної енергії споживачам у разі: 1) банкрутства, ліквідації попереднього електропостачальника; 2) завершення строку дії ліцензії, зупинення або анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачам попереднього електропостачальника; 3) невиконання або неналежного виконання електропостачальником Правил ринку, Правил ринку РДН та ВДР, що унеможливило постачання електричної енергії споживачам; 4) необрання споживачем електропостачальника, зокрема після розірвання (припинення) договору з попереднім електропостачальником; 5) в інших випадках, передбачених Правилами. Функції постачальника «останньої надії» з 1 січня 2019 року до 31 грудня 2023 року покладені на державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» (далі — ДП «Укрінтеренерго») відповідно до розпорядження КМУ від 12 грудня 2018 року № 1023-р. У замовника є наявна потреба у безперервному постачанні електричної енергії за предметом закупівлі ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія ПОН), очікувана вартість якого становить 79 514.84 грн.(далі — Закупівля). Станом на 21 листопада 2024 року було розірвання (припинення) договору з попереднім електропостачальником). З огляду на зазначене, наявні підстави здійснити Закупівлю без застосування відкритих торгів відповідно до абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, а саме у разі коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору з ПОН на постачання електричної енергії. Додатково виділені кошти згідно Довідки Департаменту освіти міської ради №582 від 16.12.2024 року.
Очікувана вартість: 79 514.84 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 7401 кіловат-година
Період постачання 21.11.2024 - 31.12.2024
Місце постачання 51928, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, бульвар НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО"
Ціна пропозиції 79 514.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.12.2024 12:38
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f43a4ba070ab48b2a4d35dbb94c69bea
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-20-009583-a-c1
Постачальник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО"
Номер договору: 1/2024
Сума договору: 34 919.71 UAH з ПДВ
Сума договору: 29 099.76 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 18.12.2024 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір ПОН.pdf
pdf
додаткова №2 ПОН.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s