• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Електрична енергія ПОН

Оголошено тендер

79 514.84 UAH
Номер: fe851e10f44c4b7790f422286ffe646a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-20-011514-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) - КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) - КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 79 514.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія ПОН
Примітки: Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи» - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону. Закупівля без використання електронної системи проводиться на підставі п.2 ч.7 ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі" та відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 №1178 (пп. 6 (5) п. 13). Відповідно до абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання для укладення договору про закупівлю з постачальником «останньої надії» або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу. Відповідно до підпункту 3.4.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 (далі — Правила ринку), ПОН надає послуги з постачання електричної енергії споживачам у разі: 1) банкрутства, ліквідації попереднього електропостачальника; 2) завершення строку дії ліцензії, зупинення або анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачам попереднього електропостачальника; 3) невиконання або неналежного виконання електропостачальником Правил ринку, Правил ринку РДН та ВДР, що унеможливило постачання електричної енергії споживачам; 4) необрання споживачем електропостачальника, зокрема після розірвання (припинення) договору з попереднім електропостачальником; 5) в інших випадках, передбачених Правилами. Функції постачальника «останньої надії» з 1 січня 2019 року до 31 грудня 2023 року покладені на державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» (далі — ДП «Укрінтеренерго») відповідно до розпорядження КМУ від 12 грудня 2018 року № 1023-р. У замовника є наявна потреба у безперервному постачанні електричної енергії за предметом закупівлі ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія ПОН), очікувана вартість якого становить 79 514.84 грн.(далі — Закупівля). Станом на 21 листопада 2024 року було розірвання (припинення) договору з попереднім електропостачальником). З огляду на зазначене, наявні підстави здійснити Закупівлю без застосування відкритих торгів відповідно до абзацу 6 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, а саме у разі коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору з ПОН на постачання електричної енергії. Додатково виділені кошти згідно Довідки Департаменту освіти міської ради №582 від 16.12.2024 року.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 20.12.2024 12:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 7401 кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума79 514.84 UAH