-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Проектні роботи згідно об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень обідньої зали та харчоблоку Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради Черкаської області за адресою: вул. Т. Г. Шевченка, буд. 21, с. Майданецьке, Звенигородський район, Черкаська область»
Тендер Prozorro UA-2024-12-19-019446-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.
Торги не відбулися
98 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 499.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 499.80 UAH
Номер:
6908ab8e629b46b9bbcb43b5a9de2d00
Внутрішній номер закупівлі:
23777648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-19-019446-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326277
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевцова Оксана Степанівна 380965275255 talneosvita.otg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
98 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2024 17:05 - 31.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2024 17:05 - 03.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
03.01.2025 00:00 - 08.01.2025 15:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴98 000.00 Проектні роботи згідно об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень обідньої зали та харчоблоку Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради Черкаської області за адресою: вул. Т. Г. Шевченка, буд. 21, с. Майданецьке, Звенигородський район, Черкаська область»