-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проектні роботи згідно об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень обідньої зали та харчоблоку Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради Черкаської області за адресою: вул. Т. Г. Шевченка, буд. 21, с. Майданецьке, Звенигородський район, Черкаська область»
Оголошено тендер
98 000.00
UAH
Номер:
15fc4cbec01541cfa0027afb9a4172ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-19-022514-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326277
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326277
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
98 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проектні роботи згідно об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень обідньої зали та харчоблоку Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської міської ради Черкаської області за адресою: вул. Т. Г. Шевченка, буд. 21, с. Майданецьке, Звенигородський район, Черкаська область»
Примітки:
категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням особливостей, передбачених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
19.12.2024 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума98 000.00 UAH