-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (з розподілом)
Тендер Prozorro UA-2024-12-19-006780-a
Торги не відбулися
841 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 207.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 207.50 UAH
Номер:
a141039c862d4fa0965965a7aa6847ff
Внутрішній номер закупівлі:
23764873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-19-006780-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Захарова +380675670373, +380675670373 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
841 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2024 11:32 - 24.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2024 11:32 - 27.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0d4c02e1ef85464580989ad7e23db1d3
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
Зміна показників зведених планів асигнувань на 2025 рік
Період оскарження:
20.12.2024 15:07 - 31.12.2024 00:00
Дата опублікування:
20.12.2024 15:07
Дата виконання:
31.12.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴841 500.00 Електрична енергія (з розподілом)