• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія (з розподілом)

Оголошено тендер

841 500.00 UAH
Номер: be075224e65d48c4ac016a9c85a41979
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-17-005047-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
Очікувана вартість: 841 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (з розподілом)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.12.2024 10:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума841 500.00 UAH