-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт адміністративної будівлі транспортного цеху АТ "Криворізька теплоцентраль"
Тендер Prozorro UA-2024-12-19-003100-a
Завершена
879 184.82
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 791.85 UAH
мін. крок: 1% або 8 791.85 UAH
Номер:
004363ac06954414b95c6f6a763a21a6
Внутрішній номер закупівлі:
23761240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-19-003100-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
50014, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. ЕЛЕКТРИЧНА, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Загорулько +380564990174 zagorulko@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
879 184.82 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.12.2024 10:08 - 24.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2024 10:08 - 27.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
27.12.2024 00:00 - 09.01.2025 16:55
Період завантаження договору:
15.01.2025 00:00 - 25.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴879 184.82 Поточний ремонт адміністративної будівлі транспортного цеху АТ "Криворізька теплоцентраль"