-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт адміністративної будівлі транспортного цеху АТ "Криворізька теплоцентраль"
Оголошено тендер
1 055 021.78
UAH
Номер:
72d2d97443cf4488890dff4ad6b4c3f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-19-003187-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
50014, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. ЕЛЕКТРИЧНА, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
50014, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. ЕЛЕКТРИЧНА, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 055 021.78 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт адміністративної будівлі транспортного цеху АТ "Криворізька теплоцентраль"
Примітки:
закупівля на 2025 рік
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування:
19.12.2024 09:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЮридична особа та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Сума1 055 021.78 UAH