-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44220000-8 — Столярні вироби (CPV) (Двері алюмінієві вхідні з монтажем)
Тендер Prozorro UA-2024-12-19-002256-a
Завершена
207 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 035.00 UAH
Номер:
5c37c7e65a444342ad3541fd774c8a6a
Внутрішній номер закупівлі:
23760330
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-19-002256-a
Замовник:
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катаріна Абдурашитова +380979338826 zosh4buh@ukr.net http://netishyn4.school.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
207 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2024 09:46 - 24.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2024 09:46 - 27.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
27.12.2024 00:00 - 30.12.2024 14:27
Період завантаження договору:
05.01.2025 00:00 - 15.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴207 000.00 Двері алюмінієві вхідні з монтажем