-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44220000-8 — Столярні вироби (CPV) (Двері алюмінієві вхідні з монтажем)
Оголошено тендер
207 000.00
UAH
Номер:
3390b41e15b744ee9bb98527412ba8dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-19-002695-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
207 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
44220000-8 — Столярні вироби (CPV) (Двері алюмінієві вхідні з монтажем)
Примітки:
Грошова допомога згідно Постанови КМУ 1114 від 26.09.2024
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.12.2024 09:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Двері алюмінієві вхідні з монтажем
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума207 000.00 UAH