-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-08-16-000788-b
Тендерна документація додається.
Завершена
457 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 286.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 286.00 UAH
Номер:
212f943d8ae9444396e7517ff01f4a71
Внутрішній номер закупівлі:
2375106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-16-000788-b
Замовник:
Відділ освіти Солонянської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142543
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, Солонянський район смт Солоне, вул Гагаріна 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Пугач +380566921763,+380566921645,+380669898877 osvitasolone@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
457 340.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 286.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2018 11:23 - 23.08.2018 11:17
Період прийому пропозицій:
16.08.2018 11:23 - 02.09.2018 11:17
Аукціон:
03.09.2018 15:57 - 03.09.2018 16:30
Період кваліфікації:
03.09.2018 16:30 - 05.09.2018 14:30
Період завантаження договору:
04.09.2018 11:54 - 24.09.2018 11:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
42750 метри кубічні
Період постачання
01.10.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 03.09.2018 16:30 - 15.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 03.09.2018 16:30 - 15.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
353 970.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
336 015.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.09.2018 11:54
Документи
77
Скарги
0
ТОВ АС
Оскарження: 04.09.2018 11:54 - 16.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС +380504285556 KOROP89_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Оскарження: 04.09.2018 11:54 - 16.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
426 303.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
337 297.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.09.2018 14:30
Документи
44
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровськгаз збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39572642
-
Контактна особа:
Вітютін Владислав 380567904276, 380672393286 Vladyslav.Vityutin@dpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Шевченка будинок 2
Початкова пропозиція
389 025.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
337 297.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Леся Чимбарь +380676392747 l.chimbar@etg.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київ, м. Київ, РИЛЬСЬКИЙ ПРОВУЛОК, будинок 4
Початкова пропозиція
406 125.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
406 125.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd1755c7d3224140b2c843926df005cf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-16-000788-b-a1
Постачальник:
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС +380504285556 KOROP89_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Номер договору:
535(18)Б-2
Сума договору:
337 297.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
17.09.2018 14:27
Статус:
Підписаний