-
Відкриті торги
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
337 297.00
UAH з ПДВ
Номер:
bd1755c7d3224140b2c843926df005cf
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-16-000788-b-a1
Постачальник:
ТОВ АС
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
ТОВ АС +380504285556 KOROP89_AS@UKR.NET
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька обл., Волноваха, вул. Шевцової,22а
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
535(18)Б-2
Дата підписання:
17.09.2018 14:27
Період дії договору:
17.09.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
337 297.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 337 297.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
42750 метри кубічні
Період постачання
01.10.2018 - 31.12.2018