-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Квашені та солоні овочі
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-002003-a
Завершена
2 325 540.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 628.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 628.00 UAH
Номер:
5dc58def685a4ee5a8a35dd7369aaef3
Внутрішній номер закупівлі:
23735425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-18-002003-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Овчаренко Жанна Євгенівна +380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 325 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2024 09:34 - 23.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2024 09:34 - 26.12.2024 00:00
Аукціон:
26.12.2024 13:16 - 26.12.2024 13:39
Період кваліфікації:
26.12.2024 13:39 - 31.12.2024 10:18
Період завантаження договору:
06.01.2025 00:00 - 16.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 325 540.00 Квашені та солоні овочі