• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Квашені та солоні овочі

Оголошено тендер

2 325 540.00 UAH
Номер: 9320d3cd67e8452eb56e029f827631a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-05-016180-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 2 325 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Квашені та солоні овочі
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.12.2024 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 325 540.00 UAH