-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона приміщень, території та майна)
Тендер Prozorro UA-2024-12-17-025146-a
на очікувану вартість на 2025 рік
Завершена
584 029.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 920.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 920.15 UAH
Номер:
ea788ae6782b44d8bd28ecbf28a86fcf
Внутрішній номер закупівлі:
23733262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-17-025146-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Губа +30986544334 okzo-internat@ukr.net https://nrc-dndz.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
584 029.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2024 23:27 - 22.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2024 23:27 - 25.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
25.12.2024 00:00 - 26.12.2024 21:12
Період завантаження договору:
01.01.2025 00:00 - 11.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴584 029.20 Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона приміщень, території та майна)