-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона приміщень, території та майна)
Оголошено тендер
584 029.20
UAH
Номер:
813b3edf41fd4745a65ab7a44a280d8b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-17-030860-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "МРІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20294966
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
584 029.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги (цілодобова фізична охорона приміщень, території та майна)
Примітки:
на очікувану вартість на 2025 рік
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.12.2024 23:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума584 029.20 UAH