-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо на 2025 рік Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2024-12-17-012762-a
Завершена
1 790 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 950.00 UAH
Номер:
2b5323ecdb45415c8a9bf9d476660091
Внутрішній номер закупівлі:
23721094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-17-012762-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31908713
-
Адреса:
38732, Україна, Полтавська область, с. Новоселівка, провулок Підлісний, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Сенько +380665956483 kpturbota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 790 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2024 14:07 - 22.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2024 14:07 - 25.12.2024 00:00
Аукціон:
25.12.2024 11:19 - 25.12.2024 11:42
Період кваліфікації:
25.12.2024 11:42 - 25.12.2024 13:52
Період завантаження договору:
31.12.2024 00:00 - 10.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 790 000.00 Бензин А-95, дизельне паливо на 2025 рік Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти