• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95, дизельне паливо на 2025 рік Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

1 790 000.00 UAH
Номер: 6313dc26f3f741f2aa36a072cac7683f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-17-015789-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТУРБОТА" НОВОСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 790 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95, дизельне паливо на 2025 рік Код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.12.2024 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описбюджет на 2025 рік
Сума1 790 000.00 UAH