-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги охорони
Тендер Prozorro UA-2024-12-17-009849-a
Торги не відбулися
1 069 176.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 346.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 346.00 UAH
Номер:
324390e1f7024713ae37bb53cfbd3193
Внутрішній номер закупівлі:
23718364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-17-009849-a
Замовник:
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40216423
-
Адреса:
32400, Україна, Хмельницька область, Дунаївці, вул.Мистецька, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самуник Олег Васильович +380971599786 oleg_samunik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 069 176.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.12.2024 12:49 - 22.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2024 12:49 - 25.12.2024 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 069 176.00 Послуги охорони