• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги охорони

Оголошено тендер

1 069 176.00 UAH
Номер: e6ef70e8c97e42cbace24a20a092d04f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-17-012320-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
Замовник: КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради
Очікувана вартість: 1 069 176.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги охорони
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №203 від 17.12.2024 року
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.12.2024 12:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 069 176.00 UAH