-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Безтіньова операційна лампа (LED) (з регулюванням колірної температури)
Тендер Prozorro UA-2024-12-16-012816-a
Завершена
278 534.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 785.34 UAH
мін. крок: 1% або 2 785.34 UAH
Номер:
8e8611baaf824c888ed410ebd05473f0
Внутрішній номер закупівлі:
23697928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-16-012816-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Крижановська +380487503296 tkriza@ukr.net https://berezivska.crl.net.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
278 534.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2024 14:27 - 21.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2024 14:27 - 24.12.2024 15:00
Період кваліфікації:
24.12.2024 15:00 - 25.12.2024 11:10
Період завантаження договору:
31.12.2024 00:00 - 10.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴278 534.00 Безтіньова операційна лампа (LED) (з регулюванням колірної температури)