-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Безтіньова операційна лампа (LED) (з регулюванням колірної температури)
Оголошено тендер
278 534.00
UAH
Номер:
ca3c0963acfd430f914e520a2884a0da
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-16-006174-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна міська лікарня" Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998650
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, м. Березівка, вул. Лікарняна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
278 534.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Безтіньова операційна лампа (LED) (з регулюванням колірної температури)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023:
12282 Операційний світильник
Дата опублікування:
16.12.2024 10:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Безтіньова операційна лампа (LED) (з регулюванням колірної температури)
×
-
НК 024:2023:
12282 Операційний світильник
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума278 534.00 UAH