• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

"Капітальний ремонт Комунальної установи «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області" (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)

Під кількістю 1 робота слід розуміти обсяг визначений Техічною специфікацією.

Завершена

7 022 064.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 110.32 UAH
Номер: a86d65f4958f43fb9ac4135df1c06828
Внутрішній номер закупівлі: 23692945
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-16-007922-a   
Замовник: КУ Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів
Контактна особа: Лакіш Анастасія Степанівна +380976114661 budynok.lpv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 7 022 064.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.12.2024 12:07 - 28.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 16.12.2024 12:07 - 31.12.2024 01:00
Період кваліфікації: 31.12.2024 01:00 - 07.01.2025 09:43
Період завантаження договору: 13.01.2025 00:00 - 23.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 022 064.00 "Капітальний ремонт Комунальної установи «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області" (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)