• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

"Капітальний ремонт Комунальної установи «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області" (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)

Оголошено тендер

7 022 064.00 UAH
Номер: 5b90814a8ee14da3bec20274f2dedcab
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-16-007752-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КУ Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів
Замовник: КУ Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів
Очікувана вартість: 7 022 064.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Капітальний ремонт Комунальної установи «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області" (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 16.12.2024 11:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума7 022 064.00 UAH