-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-14-001795-a
Завершена
1 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
Номер:
a3030f1402204c64a49c10c8de19ac65
Внутрішній номер закупівлі:
23683169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-14-001795-a
Замовник:
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188524
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Машіка +380507212151 pni-1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.12.2024 23:50 - 19.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2024 23:50 - 22.12.2024 08:00
Період кваліфікації:
22.12.2024 08:00 - 24.12.2024 14:58
Період завантаження договору:
30.12.2024 00:00 - 09.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 300 000.00 Електрична енергія