-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 300 000.00
UAH
Номер:
ccdb9dc9020942938e90475015e83070
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-12-029028-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188524
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188524
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
12.12.2024 23:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 300 000.00 UAH