-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тренажери та обладнання для забезпечення тренувального процесу (Код ДК 021:2015 37440000-4 — Інвентар для фітнесу)
Тендер Prozorro UA-2024-12-13-019723-a
Торги не відбулися
492 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 463.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 463.00 UAH
Номер:
adcb1f61a290488396b442b9f72d8885
Внутрішній номер закупівлі:
23680122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-13-019723-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Василя Іваниса, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрій Телелеков +380445139864 olimpijskijkoledztender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
492 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2024 19:13 - 18.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2024 19:13 - 21.12.2024 00:00
Аукціон:
23.12.2024 12:34 - 23.12.2024 12:57
Період кваліфікації:
з 23.12.2024 12:57
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d8b4999e06a84bfe99fc5a778abb20bd
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Прийнято рішення у звʼязку з скороченням видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
23.12.2024 19:19 - 03.01.2025 00:00
Дата опублікування:
23.12.2024 19:19
Дата виконання:
03.01.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴492 600.00 Тренажери та обладнання для забезпечення тренувального процесу (Код ДК 021:2015 37440000-4 — Інвентар для фітнесу)