-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тренажери та обладнання для забезпечення тренувального процесу (Код ДК 021:2015 37440000-4 — Інвентар для фітнесу)
Оголошено тендер
492 600.00
UAH
Номер:
6e3dac88a71c40b7b8584c3814b9ed57
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-13-024160-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Василя Іваниса, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43914945
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Василя Іваниса, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
492 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тренажери та обладнання для забезпечення тренувального процесу
(Код ДК 021:2015 37440000-4 — Інвентар для фітнесу)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
37440000-4 Інвентар для фітнесу
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.12.2024 18:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Гантельний ряд 1-10 кг
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Гантелі гексагональні гумові від 12,5 кг до 40 кг
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
5 – позиційна тренувальна станція
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стійка для гантелей 1-10 кг вертикальна
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Стійка для гантелей 12 пар
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума492 600.00 UAH