• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з управління відходами (збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів) (ДК 021:2015 90513000-6 - Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація/видалення)

Завершена

137 845.73 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 689.23 UAH
Номер: bdf837b4ca584170a09cbf63ec736754
Внутрішній номер закупівлі: 23679534
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-13-019120-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №2 ІМЕНІ ПРОФ.О.О.ШАЛІМОВА" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олександра Тутолміна +380992338323 altutolmina@gmail.com http://2lik.city.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 137 845.73 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.12.2024 17:51 - 18.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 13.12.2024 17:51 - 21.12.2024 00:00
Період кваліфікації: 21.12.2024 00:00 - 23.12.2024 11:26
Період завантаження договору: 29.12.2024 00:00 - 08.01.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴137 845.73 Послуги з управління відходами (збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів) (ДК 021:2015 90513000-6 - Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація/видалення)