-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління відходами (збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів) (ДК 021:2015 90513000-6 - Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація/видалення)
Оголошено тендер
137 845.73
UAH
Номер:
d25a6674c5c3467a9573a336a12d3501
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-13-023791-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №2 ІМЕНІ ПРОФ.О.О.ШАЛІМОВА" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03293617
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, просп. Героїв Харкова, будинок 197
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №2 ІМЕНІ ПРОФ.О.О.ШАЛІМОВА" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03293617
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, просп. Героїв Харкова, будинок 197
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
137 845.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з управління відходами (збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів) (ДК 021:2015 90513000-6 - Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація/видалення)
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до п.10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.12.2024 17:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 084.73 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума130 761.00 UAH