-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2024-12-13-018363-a
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
Номер:
f1311b411fc64fe39b3ca9303bda775a
Внутрішній номер закупівлі:
23678725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-13-018363-a
Замовник:
Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052086
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, Бульвар Свободи, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Мирна +380665643116, +380565260743 natalialutcenko9@gmail.com http://zhv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2024 16:57 - 18.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2024 16:57 - 21.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
21.12.2024 00:00 - 25.12.2024 10:00
Період завантаження договору:
31.12.2024 00:00 - 10.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴480 000.00 Послуги фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації