• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації

Оголошено тендер

480 000.00 UAH
Номер: 2c819d8e3c78445f8b85e2aa4b04fdab
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-13-022461-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.12.2024 16:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума480 000.00 UAH